Dolina Koni

powrót
Dolina Koni

Stadnina koni w Bieszczadach - konie, kryta ujeżdżalnia, nauka jazdy z instruktorem

 

 

 

Hotel oraz gospodarstwo agroturystyczne w Bieszczadach - stadnina koni arabskich - organizujemy rajdy konne. Istnieje możliwość nauki jazdy z instruktorem.

Ośrodek Jeździecki - Dolina Koni należy do grupy Certyfikowanych Ośrodków PZJ Kategoriia II oraz Ośrodków Górskiej Turystyki Jeździeckiej afiliowanych przy PTTK.  W związku z tym mamy możliwość szkolenia i organizowania egzaminów na Odznaki Jeździeckie PZJ oraz przeprowadzania egzaminów na Popularną, Brązową, Srebrną i Złotą Odznakę Górskiej Turystyki Jeździeckiej, organizację nauki jazdy konnej, spacerów konnych, wycieczek i rajdów w Bieszczady.

 

Prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych, dla tych, którzy zobaczą konia pierwszy raz z bliska i zachwycą się jego urodą i sprawnością, i dla tych którzy już go pokochali i chcą skorzystać z jego umiejętności i oddania dla jeźdźca.
Oferujemy jazdy konne pod okiem instruktorów rekreacji ze specjalnością jazda konna i Przodowników Górskiej Turystyki Jeździeckiej I i II stopnia.Zajęcia w zależności od umiejętności jeźdźcy spędzą jeżdżąc konno w krytej ujeżdżalni – na lonży lub w zastępie, na parkurze i w terenie. Ponadto dostarczymy jeżdżącym wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej hodowli, pielęgnacji, żywienia, treningu i użytkowania koni.

 

Zapraszamy na stronę Doliny Koni.