PIKNIK KOZACKI

powrót
PIKNIK KOZACKI

Propozycja I

 

PIKNIK KOZACKI

 

 Zapuszczając się w głębokie Bieszczady na Krańcu Świata musicie wiedzieć, że wszelkie zdobycze cywilizacji nie pomogą Wam w zaspokojeniu pragnienia, głodu nie wspominając o wygodnym leżu i dachu nad głową. Pokonując własne słabości, obudzimy w Was duszę zdobywców i podróżników radzących sobie w każdych nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Przejdziecie specjalne szkolenie, w trakcie którego okaże się kto stanowi najsłabsze ogniwo.

 

W programie:

 

-przejażdżki terenówkami z instruktorem

-przejażdżki konne w siodle

-przejażdżki quadami

-rzut siekierą

-wbijanie ochnali w pieniek

-strzelnica (łuki, wiatrówka, paintball)

-drużynowe przeciąganie liny

-rżnięcie kloca piłą moja-twoja

-pole chmielowe

 

 

Propozycja II

 

WOZY TRAPERSKIE W DOLINIE SOLINKI

 

Przyjedź do Chutoru a zabierzemy Cię na niezapomnianą wyprawę w Bieszczady!!! W towarzystwie wodzireja z antałkiem Rajskiej Miodówki (zwalającej z nóg), podziwiając piękno gór, przemierzymy górskie trakty i strumienie. Poszukamy również śladów  łemkowskich wsi, starych cmentarzy oraz cerkwi. Naszą eskapadę zakończymy ogniskiem z pieczeniem kiełbasek na leśnej polanie. Kto wie, może przy odrobinie szczęścia w leśnym ostępie wypatrzymy dzikiego zwierza?

 

W programie:

 

-przejazd wozami/bieszczadzkim ekspresem

-wodzirej z harmonią

-poczęstunek kozacką nalewką

-ognisko z kiełbaskami

-zwiedzanie wypału węgla drzewnego

-zwiedzanie cerkiewki

 

 

Propozycja III

NAPAD NA BIESZCZADZKĄ CIUCHCIĘ

 

Dzika Banda, Dawno temu na Dzikim Zachodzie, Siedmiu Wspaniałych, to klasyka westernu z ikonami gatunku. Teraz nadszedł czas na Bandę Krzycha, bezwzględnych rewolwerowców, których ulubionym zajęciem jest napadanie na pociągi, rabowanie, mordowanie i tylko diabli wiedzą co jeszcze. Jeżeli chcesz i nie brakuje Ci odwagi stań twarzą w twarz, w samo południe z bieszczadzkimi bandytami. Pamiętaj, że z zawodowcami poszukiwanymi listem gończym w kilku powiatach nie ma żartów. Nie oszczędzą nikogo, kto im stanie na drodze.

 

W programie:

       

-napad na pociąg
-kulturalny rabunek (dotyczy tylko pań)
-egzekucja z wykorzystaniem przydrożnego drzewa

 

 

Propozycja IV

POGROMCY BIESZCZADZKICH ŻYWIOŁÓW

WODA, BŁOTO, POWIETRZE, OGIEŃ

 

Naszą przygodę z bieszczadzkimi żywiołami rozpoczniemy od przeprawy samochodami terenowymi po bieszczadzkich bezdrożach. Następnie zabierzemy Was w rejs łodziami motorowymi po Zalewie Solińskim. Rozbryzgując hektolitry wody pokażemy Wam Bieszczady z pokładu super szybkiej motorówki, odwiedzimy liczne zatoki i jej mieszkańców. Rejs zakończymy na „Końcu Świata”, gdzie mieszka Król Włóczęgów Jego Wysokość – Juliusz I.  

 

W programie:

 

-rejs kutrem

-off road

-zajęcia linowe

-loty szybowcem 

 

Opis imprezy: imprezę realizować będziemy z podziałem na 2 grupy. Pierwsza grupa wyjeżdża z ośrodka busem na rejs po Zalewie Solińskim a następnie zalicza zajęcia linowe. W tym czasie druga grupa na pokładzie terenówek przeprawia się w kierunku zalewu, gdzie z samochodów przesiada się na kuter. Po zakończeniu rejsu dalszy ciąg przeprawy w kierunku stanowiska z linami, gdzie obie grupy spotykają się razem. Grupa 1, która zaliczyła rejs oraz zajęcia linowe przesiada się do samochodów , grupa 2 realizuje zajęcia linowe. Obie grupy ponownie spotykają się na szybowisku w przypadku opcji dodatkowej, jeżeli rezygnujemy z lotów szybowcem grupa 1 przedziera się terenówkami do ośrodka, grupa 2  wraca busem do miejsca zakwaterowania.