Oferta

powrót
Propozycja I  BIESZCZADY TROPHY    Wyrusz z nami na zapierającą dech w piersiach wyprawę samochodami terenowymi. Zabierzemy Cię na bieszczadzkie bezdroża, pokażemy miejsca, których nie zobaczysz z okien autokaru. Posiad
Ostatki w Chutorze Kozackim w Bieszczadach.   Jeżeli jeszcze nie wiecie gdzie spędzić zapusty, to zapraszamy na huczne pożegnanie karnawału w Chutorze Kozackim.
Wielkanoc to szczególny czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Święta pełne symboli, radości, przeżywane w rodzinnym gronie. Zapraszamy do wspólnego świętowania w kameralnej atmosferze naszego hotelu. Dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony pod naszym dachem obfitował nie tylko w świąteczne przysmaki, ale również ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu z rodziną.
Uroczystość weselna to wyjątkowy moment, który pozostaje w pamięci na całe życie. Warto zadbać o to, aby był on najpiękniejszą chwilą zarówno dla młodej pary jak i ich Gości.
Pakiet konferencyjny w Hotelu Chutor Kozacki Dla naszych Gości za zainteresowanych organizacją szkoleń, spotkań i konferencji przygotowaliśmy specjalny pakiet, który w sposób kompleksowy obejmuje wszystkie usługi jakie są niezbędne przy pobytach szkoleniowych.
1 2