BIESZCZADY 4x4

powrót
BIESZCZADY 4x4

Propozycja I

 BIESZCZADY TROPHY

 

 Wyrusz z nami na zapierającą dech w piersiach wyprawę samochodami terenowymi. Zabierzemy Cię na bieszczadzkie bezdroża, pokażemy miejsca, których nie zobaczysz z okien autokaru. Posiadamy własne samochody terenowe marki Mercedes, Nissan, Uaz. Poruszamy się po starych łemkowskich traktach pełnych atrakcji - opuszczone wsie, wypał węgla, przeprawa przez rzekę - to wszystko czeka nie Ciebie tu w Bieszczadach. 

 

W programie:

 

-przejazd samochodami terenowymi

-zwiedzanie ruin cerkwi

-przeprawa przez rzekę

-niezapomniane widoki

 

Opis imprezy: Naszą wspólną wyprawę rozpoczniemy we wczesnych godzinach przedpołudniowych. Po krótkiej odprawie wyruszymy w ciężki górski teren. Jako załoga terenówki będziecie musieli ściśle współpracować z naszymi instruktorami off road pomagając im Np: w odkopywaniu samochodu z błota. Osoby chętne, za zgodą kierowcy będą mogły również poprowadzić terenówkę w zależności od ukształtowania terenu i stopnia trudności danego odcinka.

 

 

Propozycja II 

BIESZCZADY TROPHY& SAFARI QUAD

 

Przeprawa czterokołowcem, to coś więcej niż tylko jazda w błocie. To przede wszystkim umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach terenowych, trzeźwa ocena sytuacji i podejmowanie błyskawicznych decyzji. Przeprawiając się z nami przez leśne ostępy, bagna i górskie strumienie, nauczysz się panować nad własnymi słabościami. Dysponujemy markowym i zawsze sprawnym sprzętem firmy Yamaha, Honda, Suzuki.

 

W programie:

 

-przejazd samochodami terenowymi

-przejazd quadami

-zwiedzanie ruin cerkwi

-przeprawa przez rzekę 

-niezapomniane widoki

 

Opis imprezy: Naszą wspólną wyprawę rozpoczniemy we wczesnych godzinach popołudniowych. Po krótkiej odprawie wyruszymy w ciężki górski teren. Jako załoga terenówki będziecie musieli ściśle współpracować z naszymi instruktorami off road pomagając im Np: w odkopywaniu samochodu z błota. Osoby chętne, za zgodą kierowcy będą mogły również poprowadzić terenówkę w zależności od ukształtowania terenu i stopnia trudności danego odcinka. Quady prowadzą samodzielnie uczestnicy przeprawy na zasadzie rotacji, przesiadając się z terenówek.