Atrakcje

powrót
Atrakcje

 

Atrakcje w Bieszczadach - stadnina koni Bieszczady. 

 

 

Jazda konna - stadnina koni i nauka jazdy - kryta ujeżdżalnia

 

Wycieczki i zajęcia z instruktorami w krytej ujeżdżalni, na parkurze i w terenie. Koniom naszych Gości zapewniamy dobrze wyposażoną stajnię hotelową, padoki i duże pastwiska.Dwukrotnie w ciągu roku organizujemy Bieszczadzki Długodystansowy Rajd Konny o randze zawodów ogólnopolskich Polskiego Związku Jeździeckiego.

 

Tenis - kort tenisowy przy hotelu

 

Sezonie letnim proponujemy grę w tenisa na przyhotelowym korcie otulonym rozłożystymi koronami pobliskich drzew.

Rowery

Szczególnie polecamy tę formę aktywności ze względu na mnogość okolicznych szlaków rowerowych i pieszych. Na życzenie naszych Gości wypożyczamy rowery.

 

Narty w Bieszczadach

 

Zimą, dla tych z Państwa, którzy lubią narciarstwo biegowe i tourowe proponujemy trasy na pobliskich 300 hektarach należących do naszego hotelu. Zapalonym narciarzom zapewniamy dowóz do najbliższego stoku narciarskiego oddalonego o 12 km od hotelu.

 

Wycieczki, kuligi, loty szybowcowe

 

Na życzenie Gości zimą organizujemy kuligi, a latem przejazdy wozami, bryczkami lub rejsy po odległym o 25 km Zalewie Solińskim. W czasie pobytu w hotelu wszyscy zainteresowani Goście mogą wziąć udział w atrakcyjnych wyprawach po Bieszczadach oraz w wycieczkach na Węgry, Ukrainę i do Słowacji.

 

Atrakcje dla dzieci


Dzieci czują się wyjątkowo dobrze w naszym hotelu. Szczególnie podoba im się bezpieczny i atrakcyjny plac zabaw przy hotelu.

 

Dla wędkarzy - wędkarstwo muchowe w Bieszczadach


Miłośników łowienia ryb zapraszamy do klimatycznych, górskich łowisk, znajdujących się na rzece San, oddalonych o 10 km od hotelu.